СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ

Объявление

/"           /"      /"аэрографы,      /"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ » Вопросы по постройке, покраске, тонировке » Boeing B-17G flying fortress Revell 1:72 Step by Step - Part 3

Boeing B-17G flying fortress Revell 1:72 Step by Step - Part 3

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Шановні моделісти!

Подивіться ,будь-ласка ролік Ссылка

На 18 хв.10 сек. моделіст нагріває антенну (матеріал мені невідомий) і вона натягуєтся (дуже зручно тому, що не завжди вдається добре натягнути антенну-інколи не розраховуєшь сил, ламається в місцях кріплення). Мене зацікавив цей дротик (проволочка  рос.).

Якщо можна, дайте відповідь на наступні питання:

1) що це за "продукт" (назва, виробник, де можна придбати, ціна і взагалі,чи варто купувати)
2)чи хтось робив подібне при виготовленні своїх моделей (поділіться досвідом будь-ласка)

Дякую!

Отредактировано Gavrosh (Пятница, 21 октября, 2016г. 21:08:39)

0

2

Вот материал http://s4.uploads.ru/t/Sw9lo.jpg , леска.
А вот сайт автора Ссылка  статья с применением лески.
Думаю вместо паяльника лучше использовать фен паяльной станции.

Отредактировано Аpдрей (Пятница, 21 октября, 2016г. 21:20:12)

0

3

Дуже дякую!

1) що, підійде жилка (волосінь) любого виробника? Діаметр, звісно в залежності від масштабу.

2) при нагріванні вона скорочується?
Спробую проекспериментувати, щоб подивитись, як себе веде волосінь при нагріванні (до цього жилку, тобто волосінь використовував тільки для того, щоб ловити рибу).

І що я без Вас робив би?  :jumping: Ще раз дякую!

Отредактировано Gavrosh (Суббота, 22 октября, 2016г. 12:52:38)

0

4

Да,маленькая катушка - нитка.Завтра попробую на работе феном паяльной станции натянуть леску.О результате напишу.

0

5

Андрей,а ник Ардрей-так надо?

0

Вы здесь » СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ » Вопросы по постройке, покраске, тонировке » Boeing B-17G flying fortress Revell 1:72 Step by Step - Part 3