СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ

Объявление


/"      /"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ » Авиация (WWII) » 1/72 Messerschmitt Bf 109W/A-Model +Zvezda+Eduard


1/72 Messerschmitt Bf 109W/A-Model +Zvezda+Eduard

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Шановні колеги,

Продовжую тему нездійснених проектів Люфтваффе. Прототип не був побудований в металі. Через брак ресурсів, фірма Мессершмит не змогла здійснити цей проект.
Дана модель від А-Модел просто не рекомендована жодному розсудливій людині. Я використовував від неї тільки поплавці. І те витратив 3 дні на їх доведення до розуму. Це просто кричущий жах. Сточив все що було можна, аж до імітації ребер міцності. Зробив їх заново з тянутого ливника, плюс використовував отстаткі травлених деталей для Арадо-196. Використана маса шпаклівки для забивання утяжин, вм'ятин і просто якихось наростів. Пластик просто в виснаженому стані. Фюзеляж і крило до нього просто викинув у сміття. Звідти нічого неможливо використовувати. Це ранній А-Модел в самому дикому його втіленні. Взяв нову модель мессери Bf-109F2 від "Звезда". Культура виробництва у цього виробника так і не налагодилася, на жаль. Чудові форми початкової майстер-моделі абсолютно диким чином споганені численними утяжіни на фюзеляжі і просто потворними утяжіни на крилі. Враховуючи, що ще довелося закладати ніші шасі - модель значно скоротила мої запаси всіх видів шпаклівки і особливо наждачного паперу. Про нервах я вже просто мовчу. У кабіні також використовував труєні деталі від Едуард. Гармати і ПВД замінив на ін'єкційні голки. Антену натягнув з капронової нитки. Декали використовував від різних наборів. Схему забарвлення вибрав сам, кольору RLM72-73-76. Фарби самомешанние від таміі. Везерінг - АК.

http://sh.uploads.ru/xoMw0.jpg
http://sg.uploads.ru/jBeVL.jpg
http://sh.uploads.ru/burXt.jpg
http://sh.uploads.ru/42ZvH.jpg
http://sh.uploads.ru/jYF8q.jpg
http://sg.uploads.ru/0PCyY.jpg
http://sh.uploads.ru/UmxpY.jpg
http://sg.uploads.ru/GPnsL.jpg
http://sh.uploads.ru/g7bXI.jpg
http://sh.uploads.ru/yjxsh.jpg
http://sh.uploads.ru/7TYJE.jpg
http://sg.uploads.ru/j1S79.jpg
http://sg.uploads.ru/8EjWL.jpg
http://sh.uploads.ru/YgGHW.jpg
http://sh.uploads.ru/n73eW.jpg
http://sg.uploads.ru/N0Fm5.jpg
http://sh.uploads.ru/ef9UH.jpg

+3

2

Фуад, как всегда,красавчик!
Только мне кажется на "поплавках" нелогичные потеки.

0

3

Твои мучения, с этой моделью, не прошли даром!!! Модель удалась!!! Не бывает худа без добра!!! Использовал всю имеющуюся шпаклевку???   Зато обновишь запасы!!!

0

4

Просто красень!!!:)

0

5

Муки даром не прошли - отменный результат!

0

6

Замечательно!

0

7

Очень красивая модель, очень высокого качества, судя по морскому коньку самолет планировался для размещения на линкоре Бисмарк? И сразу вопрос хоть и не по теме на линкоре Бисмарк все Ar-196 были с ломанным камуфляжем или нет.

0


Вы здесь » СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ » Авиация (WWII) » 1/72 Messerschmitt Bf 109W/A-Model +Zvezda+Eduard