СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ

Объявление


/"      /"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ » Авиация (Jet) » Л-39 в окрасі Українські Соколи


Л-39 в окрасі Українські Соколи

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Вирішив себе спробувати в авіації у 1/72 масштабі. Модель вибрана Л-39 Альбатрос від KP MODELS.
Переглянувши фото реальних прототипів, приступив до роботи. Зробив невеликий інтер’єр в кабіні.
http://sg.uploads.ru/mI4vl.jpg
Більшість деталей треба було добре зачухати/обрізати, щоб вони з’єднались між собою, не утворюючи великих зазорів.
http://s1.uploads.ru/i5mAP.jpg
Однією із проблем було - зашпаклювання/затирання швів, при цьому не знищивши той невеликий шматок розшивки, який давав виробник. Розшивка зовнішня. Спробував зробити щось схоже на двигун (невеличкий горбик).
http://s2.uploads.ru/aQdw1.jpg
І так підійшов до моменту фарбування. Нажаль, не знайшов я схем розфарбування даного літака, тож прийшлось самому імпровізувати як приблизно проходять межі. Орієнтувався на фото прототипів.
Робота виконувалась пензликом.
В процесі фарбування виникли труднощі щодо нанесення жовтого кольору (пробував з іншими кольорами, то така проблема не з’являлась). Фарби – жовтий VALLEJO і ХОББИ МАЛЯТКО, синій ХОББИ МАЛЯТКО. Грунт VALLEJO і ХОББИ МАЛЯТКО.
«Обезжирив модель, наніс грунт і почав наносити базовий колір жовтий. Але наніс один слой, другий, третій, а він не перекриває колір грунту (білий або світло зелений, пробував різними грунтами) і просвітлює його. Після третього слою починає зникати розшивка, а далі, якщо продовжувати наносити слої, то наче жовтий стає однотонний, але розшивки вже немає. Я вирішив більше жовтий колір водою розбавити ну і так наносив (але для розшивки це був предел). А як синій наніс, то її і не стало в деяких місцях.»
Маски робив модельним скотчем.
http://s9.uploads.ru/e2JwP.jpg
Всі кольори нанесені, залишились декалі.
http://s0.uploads.ru/K1yOQ.jpg
Сині перевернуті два трикутники з обох сторін. В декалях були жовтий та червоний колір, а потрібно був синій. Тож спробував намалювати, через маски.
Декалі використав DANMODEL ОЗ-ВПС України та частину тих, що дає виробник.
Після нанесення декалей покрив модель глянцевим лаком ХОББИ МАЛЯТКО. Змивку робив гуашшю та м’яким олівцем. Проглянувши фото прототипів, дійшов висновку, що на даному літаку в цьому розкрасі, він має глянець і тільки в деяких місцях добре видно розшивку, яку треба виділити. Тож в основному літак вийшов чистий і глянцевий, наче нещодавно вийшов з капремонту.
Бортовий номер взятий 104, тому що за деякими даними він базується у місті Василькові, звідки я є родом.
Недоліки, які я знайшов в своїй роботі та не вдалося їх виправити:
- Присутня «ступенька» майже між усіма переходами кольорів. В реальності не так помітно, чого не можна сказати, коли дивишся на фото.
- З однієї сторони на хвості не попав явно в колір (тризубець повинен бути на синьому фоні). А в мене частина синього від декалі світліша, а та, що фарбував, трохи темніше. Коли наніс лак, цей недолік ще явніше проявило.
- Сам тризубець повинен бути меншого розміру.
http://sg.uploads.ru/2yFlC.jpg
Але це тільки для Л-39, для інших літаків ВПС України декалі DANMODEL підходять.
- Сірі полоси були намальовані від руки зубочисткою і мають деяку кривизну та непопадання в колір (потрібно було трохи світліше). Пробував через маски (разів чотири), але як тільки знімаю маски, то і полоси знімались разом з ними;
- На деяких фото проявилось серебристість декалей, в реальності їх не видно.
- Значок, що крісло катапультується на прототипі, світло сірий, а на декалях в наявності є лише жовтий та червоний. Більшість написів на літаку повинні бути світло-сірого кольору.
Надіюсь в майбутньому виробники створять і на ці Л-39 Українські Соколи набір декалей, який би значно покращив якість моделі.
http://sh.uploads.ru/hmbYN.jpg
http://s1.uploads.ru/JFbQH.jpg
http://s5.uploads.ru/yolB3.jpg
http://s9.uploads.ru/CmFKR.jpg
http://s9.uploads.ru/gdYbe.jpg
http://s9.uploads.ru/wOjHx.jpg
http://s9.uploads.ru/6Irlb.jpg
http://sg.uploads.ru/XSCN3.jpg
http://s1.uploads.ru/xDUYS.jpg
http://s5.uploads.ru/rDuaw.jpg
http://sg.uploads.ru/nGpkz.jpg
http://s9.uploads.ru/mx1yR.jpg
http://s9.uploads.ru/dvHSY.jpg
http://s1.uploads.ru/hQHgx.jpg

+1

2

Добро пожаловать на сайт!!! С почином Вас!!! Что можно сказать про модель!!! Для кисточки довольно таки не плохо!!! Но..... Не надо лениться маскировать! Те же обода на воздухозаборниках, были бы ровнее если б были предварительно замаскированы скотчем.  Да и расшивкой, мне кажется можно было пожертвовать для придания корпусу плавных обводов!!! Но это не последняя модель, и дальше все будет нормально!

0

3

ЕНОТик написал(а):

Добро пожаловать на сайт!!! С почином Вас!!! Что можно сказать про модель!!! Для кисточки довольно таки не плохо!!! Но..... Не надо лениться маскировать! Те же обода на воздухозаборниках, были бы ровнее если б были предварительно замаскированы скотчем.  Да и расшивкой, мне кажется можно было пожертвовать для придания корпусу плавных обводов!!! Но это не последняя модель, и дальше все будет нормально!

Вечір добрий. На воздухозаборники накладав маски. Правий і лівий в пластику відрізнялись між собою в товщині (недолив пластику чи форми такі). Сам нажаль не наважився виправляти цей недолік. Після зняття масок підірвалась фарба. Обережно підмазав пензлем, але маємо те що маємо.
До цього збирав і збираю бтт. Можливо деякі роботи викладу і на цьому форумі. Для себе виніс урок, те що в бтт пройшоло б, то в авіації все повине буте точніше.

0

4

Неплохо, для начала.....
Краску нужно еще жиже разводить и конечный блеск убирать.

0


Вы здесь » СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ » Авиация (Jet) » Л-39 в окрасі Українські Соколи