СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ

Объявление


/"      /"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ » Авиация (WWII) » Me 410 ITALERI 1/72


Me 410 ITALERI 1/72

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Хочу представити на данмоу форумі одну з робіт яка буде представлена тут вперше. З невеликих доробок тільки гальмівні шланги, іскрогасники, каркас в кокпіті який нажаль не видно як не старався фотографувати та деякі дрібниці для оживлення кокпіту. Дуже невдалим видався бомбовий відсік, який залишився без розшивки. В роботі використано грунт Mr. Surfacer 1200, фарби Mr. Color, лак Mr. Color, змивка A-Mig PLW та пастель.

http://savepic.ru/8276964m.jpg

http://savepic.ru/8268772m.jpg

http://savepic.ru/8266724m.jpg

http://savepic.ru/8271844m.jpg

http://savepic.ru/8261604m.jpg

http://savepic.ru/8264676m.jpg

http://savepic.ru/8312807m.jpg

http://savepic.ru/8302567m.jpg

http://savepic.ru/8300519m.jpg

http://savepic.ru/8305639m.jpg

http://savepic.ru/8293351m.jpg

http://savepic.ru/8292327m.jpg

0

2

Хороший результат покраски! Очень заметны толстые кромки оперений, спиливать такое желательно. Ну и нить антенны явно не сталь.

0

3

На зразок хороша модель. Везерінг, смивка, масляні точки ... Тільки ось для чого всі знімки в такому дивному кольорі? На зразок у вас не найгіршою фотоапарат, але враження таке, ніби на стару "Смену-8м" знімали))). Не сподобалося як лягла декаль хреста на фюзеляжі - підкладка зрадницьки видна. Останнім часом я стараюсь звичайні ОЗ через трафарети наносити. Морока правда, але поспішати в нашій справі абсолютно нікуди. І ще одне питання - чому ви свастику закрили?

0

4

Дякую за відгуки.
MAXIMЩодо антени, ніяк не можу знайти щось подібне в необхідному кольорі, пробував фарбувати але дуже грубо виходить.
Fuad Pashayev Який дивний колір? Просто зелений  фон, напевно краще ніж стіл ))), а з білим фоном не склалось, можливо пізніше зроблю лайтбокс. Так не спорю, декалі лягли не дуже, досить  товсті. А заміни не мав і не передбачував для даної моделі. А свастику закрив для політкоректності, згідно Закону Украини  «Про заборону комуністичних символів», де не зовсім ясно про зображення даних знаків на моделі.

0

5

Мені загалом модель сподобалась. На більшість недоліків Макс вже вказав. Від себе можу додати, що не подобаються блискучі колеса.
Хрест на фюзеляжі, - мені с першого погляду теж здалося, що це підкладка, але потім роздивився, - наче так і потрібно бути, - імітація чорного поля, зафарбованого зверху сірою фарбою... Так де ж правда, my_hobby, - то підкладка, чи така декаль?

Свастику Ви даремно закрили, - в законі досить чітко сказано:
[mod]Ця заборона не поширюється на використання символіки:
1)    в експозиціях музеїв;

2)    в тематичних виставках;

3)    у наукових, навчальних посібниках, підручниках та інших матеріалах освітнього і наукового характеру (за умови, що це не призводить до заперечення злочинного характеру комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років, злочинного характеру націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму), під час наукових досліджень та поширення їх результатів у не заборонений законодавством України спосіб;

4)    на надгробках, пам’ятниках та пам’ятних знаках, розташованих на території кладовищ (цвинтарів);

5)    під час викладення або реконструкції (зокрема історичної) історичних подій, а також на колекціонування такої символіки.[/mod]

Тобто пп.2 та 5, - це про нас. Пункт 3 також можна притягнути, - невже модель не є матеріалом освітнього і наукового характеру?..

0

6

Максим Горбатюк Колеса матові, на фото проблискують тому що неправильно сфотографував. Щодо хреста на хвості, такі декалі в комплекті, виробник напевно орієнтувався на одне єдине фото борту яке існує, тому така сіра підкладка. А щодо закону, то там чіткого пропису щодо стендового моделізму немає, тому я себе перестраховую. Але це окрема тема для розмови. А робити офіційний запит в міністерство юстицій для пояснення, немаю бажання.

0

7

Я ось дозволив собі трохи відредагувати одну вашу фотографію. По-моєму так краще. Замість ліски для антени - раджу роздобути чорний жіночий панчох або бантик чорного кольору. Нейлонові чорні нитки ідеально підходять для імітації антенних тросів. У мене два лайтбокса, а мені більше подобається звичайний аркуш формату А1, він зручніше. При використанні енергозберігаючих або ЛІД-ламп навіть особливо не потрібно приглушати яскравість.
http://s3.uploads.ru/ho8Hs.jpg

0

Похожие темы

Me 410 от Italery 1/72 Авиация (обзоры построек) Понедельник, 9 ноября, 2015г.
Me 410 в 1/72 от Italery Авиация (WWII) Понедельник, 23 ноября, 2015г.

Вы здесь » СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ » Авиация (WWII) » Me 410 ITALERI 1/72